Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 43 нових випадків, 5 летальних та 249 одужавших
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 січня в області зафіксовано 43 нових випадки COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 19 чернігівців, 9 прилучан та двох жителів Сновського району. По п'ять інфікованих у Прилуцькому та Новгород-Сіверському, по одному - у Коропському, Талалаївському і Чернігівському районах. З них семеро осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
На жаль, маємо п'ять летальних випадків у Чернігові. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли три жінки :61, 80 і 74 років та двоє чоловіків 55 й 74 років. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 249 осіб. З них по 30 - у Чернігові та Ніжині, по 16 - у Прилуках і Варвинському районі, 15 - у Козелецькому, 13 - у Корюківському, 17 - у Ріпкинському, 14 - у Новгород-Сіверському. По дев'ять одужавших у Ніжинському і Сосницькому районах, по вісім - у Бахмацькому, Ічнянському, Менському й Чернігівському, по шість - у Прилуцькому та Семенівському, по чотири - у Бобровицькому та Городнянському. По п'ять хворих одужало у Носівському і Сновському районі, двоє - у Куликівському, семеро у Борзнянському, троє - у Коропському, стільки ж Срібнянському і Талалаївському. З них 35 осіб перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 32 590 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 21 580 пацієнтів одужало;
– 10 114 — лікується амбулаторно;
– 382 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 474 летальних випадки;
– 38 осіб померло із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели 524 ПЛР-дослідження та 710 ІФА-тестів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.