Водохреще-2021 у Чернігові пройшло без надзвичайних ситуацій на водоймах
Водохреще-2021 На Десні в Чернігові у місцях традиційного купання в ополонках, де цілий день для безпеки мешканців чергували міські рятувальні служби, пройшло без надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун. Він висловив подяку рятувальникам ДСНС та фахівцям Чернігівської міської рятувальної станції за роботу в такий морозний день.
Від самого ранку на міському пляжі «Золотий берег» та на лівому березі Десни біля бази відпочинку «Динамо» були встановлені рятувальні пости з обладнаними місцями для надання людям медичної допомоги у разі переохолодження та для обігріву самих рятувальників. За пішохідним мостом також чергувала карета швидкої допомоги. Команди рятувальних постів чергували на березі до 17 години.
За інформацією Управління ДСНС України у Чернігівській області, на цних об'єктах працювали співробітники Служби порятунку із залученням фахівців групи рятувальних робіт та відділення підводного розмінування групи піротехнічних робіт у складі 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42
В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 11:20
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали жінку, яка під час сварки завдала ножового поранення 40-річному прилучанину. Потерпілого госпіталізовано до лікарні, а зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.
Як зберегти своє ментальне здоров’я тим, хто щодня дбає про інших: медикам Чернігівської ЦРЛ презентували обласну галерею сили теплих дій «Дотики підтримки» 10:35
Днями, з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я, для фахівців Чернігівської центральної районної лікарні відбувся тематичний захід – нетворкінг з презентацією обласної галереї сили теплих дій «Дотики підтримки».
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у наркоторгівлі 10:21
Співробітники відділу кримінальної поліції та слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту психотропної речовини, до яких причетна 39-річна місцева мешканка.