Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 01:19:31

Ніжин: відбувся Волонтерський молодіжний форум 2020

14.12.2020   12:13Агенцiя

12 грудня відбувся Волонтерський молодіжний форум, котрий поєднує в собі два заходи - відзначення Дня волонтера та Дня благодійника.

Організатори: Чернігівський обласний молодіжний центр, виконавчий комітет Ніжинської міської ради, Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Час для нас", Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, Кафедра соціальної роботи Національного університету "Чернігівська політехніка".

В рамках форуму міський голова Олександр Кодола провів зустріч з заступницею міністра Міністерства молоді та спорту України Мариною Попатенко щодо важливості залучення молоді до суспільних процесів.

Під час форуму спікери говорили про еволюцію волонтерства, цінності та етичний кодекс волонтера, мотивацію та потреби волонтера, відновлення ресурсів волонтерів та інші важливі аспекти діяльності волонтерського руху в Україні.

Секретар міської ради Юрій Хоменко відзначив, що молодь ініціює й створює такі чудові та важливі заходи,  цікавиться темою благодійності та волонтерства, а Ніжинський міський молодіжний центр є ресурсним центром для волонтерів, де молодь нашої громади може реалізувати свій потенціал.

В ході форуму відзначили кращих волонтерів серед молоді Подяками міського голови за активну участь у діяльності Молодіжного центру, активізацію молодіжного руху в місті, сприяння всебічного розвитку молоді та з нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера. А також були відзначені благодійники та меценати Подяками Ніжинського міського молодіжного центру за активну громадянську позицію, підтримку молодіжних волонтерських ініціатив, популяризацію культури благодійництва в громаді та з нагоди Дня благодійника.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини