Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 00:32:37

Чернігівська ОДА надає всебічну підтримку розвитку бізнесу

10.08.2020   15:55Агенцiя

Чернігівська облдержадміністрація активно сприяє розвитку бізнесу та є одним з організаторів першого бізнес-інкубатору області. Це перший подібний Центр в Україні, створений спільно владою, науковими та громадськими організаціями.

У липні Центр підтримки підприємництва інновацій та стартапів Chernihiv Business Hub оголосив конкурс проєктів на участь в освітній Інкубаційній програмі.

Днями відбулося засідання журі з відбору та визначення учасників програми Chernihiv Business Hub. У ньому взяли участь керівник Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Чернігівської області Анастасія Кучерява, заступник начальника управління бізнес-клімату, споживчого ринку та ціноутворення Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА Роман Голомозик, голова Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов та ментори програми.

За словами Анастасії Кучерявої, метою інкубаційної програми є допомога тим, хто хоче займатися бізнесом та має конкурентоспроможну бізнес-ідею. Проєкт створений для швидшого досягнення економічної самостійності учасників та  забезпечення їх професійною бізнес-освітою та менторською підтримкою.

- Відбувся відбір проєктів-учасників до інкубаційної програми. Чернігівська облдержадміністрація, як співорганізатор, підтримує цей освітній проєкт, адже подібні програми  є запорукою  розвитку економіки регіону. Фінансування буде здійснено в рамках реалізації заходів Обласної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки, - зазначив Роман Голомозик.

Вісім учасників, які представили свої перспективні бізнес-ідеї, за результатами засідання журі відібрані на участь у навчанні з 10 серпня по 18 жовтня. 

Навчання складається з десяти модулів: основи інноваційного підприємництва, правові аспекти ведення підприємницької діяльності, розробка продукту, маркетинг, фінансовий менеджмент та створення бізнес-моделі, тощо.

Ментори, тренери та експерти Агенції регіонального розвитку, Чернігівської торгово-промислової палати, Національного університету "Чернігівська політехніка" та Чернігівського ІТ-кластеру допоможуть учасникам перетворити бізнес-ідею на дієвий бізнес-план, адаптований до ринкових реалій та готовий до практичного впровадження.

Отже, за рішенням журі в інкубаційній програмі будуть брати участь:

1. Екопоніка – Вирощування рослин в умовах гідро- та аеропоніки та реалізація їх через власну мережу роздрібних магазинів зелені, овочів та спецій, так і через B2B клієнтів.

2. 3DCity – 3d-друк будинків і МАФ з бетону. На сьогодні командою ведеться розробка суміші для друку, підготовка до зведення першого в Україні будинку, надрукованого на 3D принтері.

3. GigglesGiggles – бренд дитячого одягу та з лінією у стилі family look за принципами відповідального виробництва та споживання. Увесь одяг розробляється та відшивається в Україні, з сертифікованих “GOTS” ( органічні тканини) та “OEKO TEX” –матеріалів, вироблених в європейських країнах та США.

4. Спаржа – недооцінена овочева культура. Частина споживачів взагалі не має досвіду її споживання, у частини вона асоціюється зі споживанням в інших країнах. Між тим, місцевий клімат цілком підходить для її промислового вирощування.

5. Art Area – онлайн-хаб розвитку дітей по платній підписці. Все можна робити з телефону. Автоматична психодіагностика по історії переглянутих мультфільмів. Розвиток через індивідуальний підбір мультиплікації та іншого контенту. Відстеження формування якостей та траєкторії розвитку дитини. Онлайн зв'язок зі спеціалістами. Аналіз малюнків (надіслати фото чи цифровий малюнок).

6. Mr. Chitin – організувати роботу ферми з вирощування гігантської креветки Macrobrachium rosenbergii з метою задоволення попиту на свіжу продукцію високої якості, яка буде зрощена в установках замкнутого водопостачання із застосуванням технологій спрямованих на автоматизацію технічних, хімічних та біологічних процесів виробництва.

7. Оздоровчий центр краси та здоров'я "Harmony" – даний проєкт спрямовано на реалізацію європейської доктрини збереження здоров'я. Проєкт поєднує комплексне, ефективне відновлення і поліпшення фізичного та психоемоційного здоров'я, а також омолодження, welness та detox-програми на базі санаторно-лікувального комплексу, що знаходиться в екологічно-чистому природному середовищі Чернігівської області.

8. 3D дерев’яні панелі – на деревопереробних виробництвах залишається значна кількість пиломатеріалів, так званої некондиції. Як правило - це вже дрова! Ми пристосували використовувати цю "некондицію" у виробництві 3D дерев"яних панелей - це мозаїка, пазли, дизайнерський малюнок чи навіть портрет з декоративних порід дерев. Варіантів дизайну - безліч! Перевагою перед конкурентами є те, що наша продукція виготовляється за принципом IKEA. Це значить - сам придбав і сам змонтував. Тобто все необхідне є в комплекті, а монтаж зробить і підліток!

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».