Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 01:02:16

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня"

01.06.2020   18:53Агенцiя

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

«Почесне звання «Мати-героїня» — це не просто державна нагорода, а знак нашої глибокої вдячності та поваги до вашого материнства. І символічно, що ви отримуєте цю нагороду саме сьогодні — у Міжнародний день захисту дітей», - зазначив заступник голови ОДА.

Андрій Подорван вручив посвідчення та нагрудні знаки жінкам, побажавши їм довгих років життя, здоров’я і наснаги, терпіння, любові та добробуту, успіхів та щасливої долі для їх дітей.

Учасниці заходу подякували керівництву області за підтримку і турботу. Зокрема, Пархоменко Аліна, мати п’ятьох дітей, висловила вдячність керівництву облдержадміністрації за нагороду та підтримку.

«Я, як багатодітна мама, відчуваю гордість за те, що облдержадміністрація підтримує жінок Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей. Я щаслива, що у мене п’ятеро дітей і пишаюся званням «Мати-героїня», - зазначила Аліна Пархоменко. Станом на травень 2020 року всього в Чернігівській області 3196 жінок удостоєні почесного звання України «Мати-героїня».

Згідно з Указом Президента України, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:

Арковській Олені Прано – матері шістьох дітей, с. Воловики, Корюківського району;

Варзарь Олені Миколаївні – матері п’ятьох дітей, с. Хотіївка, Корюківського району;

Івановій Тетяні Іванівна – матері п’ятьох дітей, с. Редьківка, Чернігівського району;

Крещенко Яні Олександрівні – матері дев’ятьох дітей, м. Ніжин;

Кучмі Яні Володимирівні – матері шістьох дітей, м. Чернігів;

Оніщенко Інні Василівні – матері  восьми дітей, смт Дігтярі, Срібнянського району;

Пархоменко Аліні Миколаївні – матері п’ятьох дітей, м. Чернігів;

Пікуленко Марині Анатоліївні – матері шістьох дітей, м. Корюківка;

Примаковій Олені Валентинівні – матері п’ятьох дітей, м. Чернігів;

Савченко Тетяні Петрівні – матері п’ятьох дітей, с. Шаболтасівка, Сосницького району;

Самійленко Тетяні Олександрівні – матері п’ятьох дітей, м. Чернігів;

Титкач Галині Олександрівні – матері шістьох дітей, с. Спаське, Сосницького району;

Циганок Світлані Василівні – матері п’ятьох дітей, смт. Понорниця, Коропського району;

Челак Гафії Петрівні – матері восьми дітей, с. Білошапки, Прилуцького району;

Якубець Марії Миколаївні – матері шістьох дітей, м. Чернігів.
 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression