Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 07:37:50

Органами прокуратури області вживаються заходи до передачі гідроспоруд у комунальну власність територіальних громад

07.05.2020   07:50Агенцiя

Прилуцьким місцевим прокурором подано до суду позов з вимогою визнати протиправною бездіяльність однієї з селищних рад Ічнянського району та зобов’язати вчинити дії щодо набуття у комунальну власність об’єктів інженерної інфраструктури водних об’єктів: греблі та водоскидної споруди, що знаходяться на водосховищі «Іваницьке-2».

Вказаний позов заявлено за результатами розпочатого вивчення стану дотримання вимог законодавства, у тому числі Законів України «Про колективне сільськогосподарське підприємство», «Про меліорацію земель».
   
Зокрема, за інформацією Деснянського басейнового управління водних ресурсів, на території області залишаються не переданими на баланс місцевих органів влади чи самоврядування понад 800 гідротехнічних споруд, внаслідок чого більшість з них перебуває у занедбаному стані, що ускладнює, а, в окремих випадках, практично унеможливлює їх використання за функціональним призначенням. 

Наведене, у свою чергу, може вкрай негативно позначитися на меліорації земель та упередженні техногенної небезпеки.
 
За таких обставин, органами прокуратури області у взаємодії з Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів завершується збір необхідних матеріалів для звернення до суду за іншими аналогічними фактами.   

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини