Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини
Працівники державних установ та медичних закладів, підприємці, волонтери, громадські активісти, звичайні люди, які розуміють, як важливо згуртуватися в цей непростий момент, долучаються до протидії поширенню коронавірусу.
— Майже у всіх громадах області керівники та депутати місцевих рад знайшли можливість змінити бюджет і виділити додаткові кошти на потреби медицини. На ці гроші вже придбані або будуть закуплені найближчим часом засоби індивідуального захисту для медиків, дезінфектанти, швидкі тести, необхідне медичне обладнання.
Але суто бюджетними коштами нам не обійтися, тому практично в усіх лікарнях області відкрито благодійні рахунки. До благодійництва долучаються як цілі колективи підприємств та установ, так і окремі громадяни, — каже голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.
Наприклад, у Коропській громаді для районної лікарні таким чином зібрали понад 200 тисяч гривень, у Сновській — майже 300 тисяч.
Зважаючи на дефіцит медичних масок, у районах та ОТГ області взялися за їх пошиття. Шиють маски у Куликівці, Чернігові, Мені, Любечі, Корюківці, інших районних центрах та ОТГ.
Ці маски передаватимуть не лише медикам, а й соціальним працівникам, які допомагають самотнім літнім людям, волонтерам.
Загроза епідемії активізувала волонтерський рух. У соціальних мережах створені групи добровольців, готових підвозити на роботу медичних працівників, доставляти продукти та медикаменти літнім людям. У соцмережах розгорнулася велика інформаційно-просвітницька робота.
Вдячний всім, хто долучається до спільної справи. Разом ми зможемо зробити максимум, щоб протидіяти поширенню коронавірусу та підтримати всіх, хто цього потребує, — звернувся до жителів області Андрій Прокопенко.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.