Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 03:15:48

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу

09.04.2020   10:29Агенцiя

В умовах поширення СOVID-19 та дії карантинних заходів Міністерство соціальної політики України та корпорація «АТБ» з 3 квітня реалізують спільний благодійний проєкт.

Відтак, адресну допомогу у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання отримують соціально незахищені категорії громадян. На таку ініціативу корпорація виділила сто мільйонів гривень.

Усього в регіони передадуть понад 570 тисяч продуктових наборів (крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше).

Таку допомогу вже почали отримувати і жителі Чернігівщини. Так, до 20 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надійшло майже 8,7 тисячі продуктових наборів. Загальна потреба — 18,5 тисячі.

Зокрема, днями Менський районний територіальний центр отримав 300 таких наборів для одиноких людей похилого віку та осіб з інвалідністю І групи. Доставку здійснюють соціальні працівники. При цьому обов’язково дотримуються карантинних правил.

До територіального центру у Новгороді-Сіверському передали 418 продуктових наборів.

Адресну допомогу отримали і 238 підопічних відділу соціального захисту Козелецької селищної ради.

Благодійний проєкт адресної допомоги триватиме по 23 квітня.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини