Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 09:40:20

Правоохоронці викрили жителів Прилуччини у незаконній порубці дерев

31.01.2020   11:00Агенцiя

У лісосмузі поблизу Прилук двоє чоловіків знищили понад 60 акацій, дубів та кленів. Поліція відкрила за фактом незаконної порубки лісу кримінальне провадження.

Працівники Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області спільно з працівниками прокуратури проводять спільні рейди з виявлення незаконної порубки деревини на території обслуговування.

Під час проведення одного з таких рейдів правоохоронці виявили в лісосмузі чоловіків, які розпилювали дерева. На ділянці серед пеньків від спиляних дерев знаходилося кілька складометрів вже приготовлених до вивозу дров.

Чоловіки наполягали, що вони пиляли лише сухостій для опалення власної домівки, проте їх слова потребують перевірки. Затримані – двоє чоловіків віком від 25 до 37 років – не надали поліцейським жодних документів, які б дозволяли порубку деревини. До лісосмуги вони приїхали на автомобілі «УАЗ», куди складали дерева.

Деревина вилучена та долучена до матеріалів кримінального провадження в якості речових доказів.

Крім того, у фігурантів справи було проведено санкціоновані обшуки за їх місцем проживання. У ході яких правоохоронці вилучили значну кількість деревини, яка готувалася для реалізації.

На теперішній час призначено ряд експертиз.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за частиною 2 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) - караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування. Вирішується питання щодо оголошення зловмисникам підозри та обрання міри запобіжного заходу.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини