У Чернігові спростили механізм впровадження заходів з енергоефективності у багатоквартирних будинках ОСББ
Чернігів має намір термомодернізувати багатоквартирні будинки, у яких створені ОСББ, у рамках Програми Державної установи «Фонд енергоефективності».
30 січня на засіданні 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати погодили зміни та доповнення до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2020 роки. «За» це рішення депутати проголосували одноголосно.
Як уже повідомлялося, запропоновані зміни дозволяють спростити механізм участі ОСББ Чернігова у державній програмі, яка передбачає впровадження заходів з енергоефективності.
Згідно з прийнятим рішенням міської ради проведення технічного переоснащення інженерних систем та/або капітального ремонту огороджувальних конструкцій з їх утепленням здійснюватиметься комунальним підприємством «Новозаводське» міськради відповідно до укладених з ОСББ договорів за визначеною формою.
Проведення попереднього енергетичного аудиту у багатоквартирних будинках ОСББ, розробка проєктної документації на технічне переоснащення інженерних систем та/або капітальний ремонт огороджувальних конструкцій з їх утепленням та забезпечення проходження експертизи проєктної документації здійснюватиметься за кошти міського бюджету.
Для впровадження заходів з енергоефективності ОСББ необхідно надати до комунального підприємства заявку та рішення загальних зборів ОСББ щодо участі у Програмі Фонду, надання повноважень КП «Новозаводське» на вчинення дій в інтересах ОСББ, а також надання згоди на відшкодування інших заходів у порядку та на умовах, визначених Програмою Фонду та Грантовим договором.
Крім того, рішенням міськради збільшений обсяг фінансування за міською Програмою на 7,8 млн грн. Таким чином, загальний обсяг коштів міського бюджету, необхідних для реалізації цієї Програми, становитиме 46,185 млн грн.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».