За 2019 рік Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто близько п’яти тисяч справ та матеріалів
Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки передбачає розробку системи вимірювання ефективності судової системи, механізмів її застосування через чітку та прозору політику забезпечення якості судочинства та стандарти ефективності.
Враховуючи відповідні положення Стратегії розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки, рішенням Ради суддів України від 02.04.2015 № 28 затверджено перелік базових показників роботи суду, що підлягають застосуванню з метою аналізу їх діяльності щопівроку та щороку.
На виконання вищевказаного рішення Чернігівським окружним адміністративним судом сформовані базові показники роботи суду за 2019 рік.
Так, згідно отриманих даних, кількість справ та матеріалів, що надійшли на розгляд за звітний період, становить 4869. Кількість розглянутих справ та матеріалів за звітний період – 4934. Відсоток розгляду справ становив 101,3.
Середня кількість справ та матеріалів, що перебували на розгляді у звітний 774; період в розрахунку на одного суддю, 472. Середня тривалість розгляду справи становила 46 днів.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.