На кордоні затримали розшукуваного злочинця
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», при перевірці прикордонним нарядом паспорту у 21-річного громадянина України, що слідував у якості пасажира на в’їзд до України автомобілі «Mersedes», відбулося спрацювання бази доручень правоохоронних органів України.

Встановлено, що чоловік розшукується за скоєння злочинів передбачених частиною 2 статті 186 «Грабіж» та статтею 296 «Хуліганство» Кримінального Кодексу України.
До останнього часу молодик переховувався на території Польщі.
Після проведення необхідних заходів громадянин переданий співробітникам Національної поліції.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.