Знайдемо роботу разом
Після чотирирічної перерви в роботі чернігівець Петро Жежель наважився знову піти працювати. Впевненості у своїх можливостях він мав небагато, а тому за допомогою у працевлаштуванні звернувся до Чернігівського міського центру зайнятості.

руки
І хоча коло вакансій для нього звужувалось медичними протипоказаннями щодо характеру і умов праці, бо чоловік має інвалідність, фахівці служби зайнятості все ж таки знайшли йому роботу за професією, за якою Петро Анатолійович не працював уже понад 8 років.
«Наше завдання – допомогти людині, яка шукає роботу, не лише знайти підходящу вакансію, а й усвідомити свої переваги, здобути впевненість у власних силах, підготуватися до співбесіди, щоб потім переконати роботодавця, що саме він потрібен йому, - говорить директор Чернігівського міського центру зайнятості Світлана Серб. - Множить шанси на успіх і налагоджена тісна співпраця центру зайнятості з роботодавцями.
Для нас кожна вакансія – не лише набір вимог, а й можливість запропонувати роботодавцю саме такого кандидата, який стовідсотково відповідає його потребі, та посприяти шукачу роботи якнайкраще підготуватися до зустрічі з потенційним керівником».
Цей алгоритм роботи служби зайнятості і спрацював у випадку із Петром Жежелем. Після появи вакансії слюсаря з ремонту електричного обладнання в одній із соціальних установ міста кар’єрний радник відразу зателефонував роботодавцю і запропонував його кандидатуру. Разом, проаналізувавши обсяг робіт, що треба буде виконувати безробітному, та рекомендації медико-соціальної експертної комісії, було досягнуто попередньої домовленості щодо можливості його працевлаштування. Остаточне слово залишалося за безробітним.
Петро Анатолійович без зволікань відвідав роботодавця.
Нетривалі перемовини та огляд робочого місця завершилися рукостисканням і написанням заяви про прийом на роботу.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).