Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 22:21:49

Сім’ям танкістів у Гончарівському вже відновили безперебійне водопостачання

04.09.2019   17:27Агенцiя

Понад сотня цивільних людей вчора вийшли на акцію протесту в Гончарівському на Чернігівщині, де розташований гарнізон танкістів.

З 2 вересня в селищі, населення якого понад 3 тисячі осіб,  воду вмикали на 5 годин на день: дві години зранку, одну – в обід та дві – ввечері.

Через це, за словами місцевих мешканців, у ній з’явився осад, пити її і прати речі було неможливо. Перебої з водопостачанням виникли через затримку з оформленням дозволу від Державної служби геології та надр України на користування надрами, тобто видобування підземних вод.

Як зазначили в пресцентрі оперативного командування «Північ», для військових, що дислокуються в селищі, підготували запаси води, бо про проблему з водопостачанням знали заздалегідь.

– Нині проблема з водопостачанням вирішена – вода подається цілодобово. Держслужба геології та надр України прийняла наші документи і вже опрацьовує, завтра планують направити їх на погодження в Чернігівську обласну раду і Міністерство екології та природних ресурсів України. Тиждень-два і ми отримаємо дозвіл на 25 років користування надрами, – поінформував начальник квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернігова підполковник Олександр Дмитренко.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини