Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 05:26:00

Цього тижня у Чернігові популяризують енергозбереження

03.09.2019   08:38Агенцiя

У Чернігові з 1 по 5 вересня проходять Дні сталої енергії. Їх проводять вже вчетверте в рамках Угоди мерів, яку підписав і Чернігів. Глобальна мета таких заходів – до 2020 року скоротити викиди СО2 щонайменше на 20%.

У неділю, 1 вересня, на Алеї Героїв провели виставку енергоефективного обладнання та технологій. Всі охочі змогли ознайомитися із зразками енергозберігаючих вікон та дверей, енергогенеруючого обладнання, отримати консультації, зокрема: про використання сучасних технологій при проведенні робіт з утеплення будинків, а також придбати світлодіодні лампи.

На дитячій локації демонстрували можливості використання альтернативних джерел енергії в робототехніці, працювали майстер-класи та ігри навчального характеру. В ігровій формі дітям показували, наскільки важливим є збереження ресурсів планети.

Під час заходу відбулась зустріч мережі енергоменеджерів міських лікарень (енергоменеджер – працівник, який відповідає за економне споживання енергоресурсів в закладах, веде їх облік, пропонує і запроваджує їх економію).

- Чернігів є підписантом європейської ініціативи «Угода мерів». Це означає, що місто зобов’язується зменшити енергоспоживання, збільшити використання альтернативних джерел енергії, впровадити проекти з  термосанації. Такими заходами досягаємо 30-35% споживання енергії по конкретному об’єкту, - розповів Роман Мовчан, начальник відділу енергоефективності Управління економічного розвитку Чернігівської міської ради.

Організатором всіх заходів виступає управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради. Заходи проходить за підтримки проекту GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.