На території Ніжина проводяться командно-штабні навчання та тренування з питань цивільного захисту
21 – 23 травня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації та Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області заплановано здійснити контроль щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, технології і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у місті Ніжині.

21 травня у великій залі виконавчого комітету відбувся перший етап запланованих заходів за участю першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Геннадія Чернишова, керівників підприємств, установ, організацій міста та комісії у складі: начальника управління організації цивільного захисту, інформації та зв’язку Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації – Володимира Селюченка; начальника відділу організації заходів цивільного захисту Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області – Юрія Аникієнко; провідного фахівця відділу організації заходів цивільного захисту Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області – Костянтина Дегтяренко; провідного інспектора сектора техногенної безпеки відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області – Олександра Машка; провідного інженера відділу цивільного захисту управління організації цивільного захисту, інформації та зв’язку Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації – Олександра Дубчака; завідувача обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області – Олександра Кожухара.
Комісія здійснює свою діяльність відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Чернігівської області на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 18 грудня 2018 року № 780 «Про організацію цивільного захисту області у 2019 році».
В ході засіданні визначений алгоритм дій проведення командно-штабних навчань та тренувань з питань цивільного захисту (спеціальних, показових, експериментальних навчань і тренувань) на три дні.
23 травня на території м. Ніжина будуть проводитись практичні навчання сил оперативного реагування та спеціалізованих служб цивільного захисту з включенням електросирен (сигнал «УВАГА ВСІМ»). Просимо зберігати спокій. Після включення електросирен прослухайте інформаційне повідомлення на хвилі «Радіо ФМ «Мелодія» - 104,1, або «Радіо ФМ «Релакс» - 107,5 або на 24 каналі дециметрового телебачення (НТБ), або на визначених каналах кабельного телебачення (плинна стрічка)».
Підсумовуючи засідання перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник звернув увагу на заплановані заходи під час яких керівники мають можливість отримати кваліфіковану допомогу та набути нові навики та вміння в галузі цивільного захисту.
По закінченню були узгоджені графіки перевірок та проведення командно-штабних навчань на територіях підприємств, установ, організацій міста.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).