За добу водна поліція затримала в Чернігівському районі п’ятьох браконьєрів
Чернігівська водна поліція спільно з рибоохоронним патрулем та патрульною поліцією протягом доби затримала дві групи браконьєрів, які незаконно виловили майже центнер риби.

Прикметно, що обидві групи зловмисників незалежно одна від одної промишляли незаконною риболовлею на озері Глейок неподалік Чернігова.
Сьогодні уночі співробітники сектору водної поліції під час спільного рейду з рибоохоронним патрулем виявили на цій водоймі двох браконьєрів. Ті мерщій застрибнули у свій «ВАЗ-21099» і намагалися втекти. Однак правоохоронці миттєво зорієнтувалися і викликали підкріплення. Екіпаж патрульної поліції наздогнав та зупинив утікачів.
Зрештою поліція виявила та вилучила у порушників 54 кг свіжої риби. Сума збитків, завданих рибним багатствам держави, сягає 17 тисяч гривень.
Вдень на тому ж озері правоохоронці затримали ще трьох чоловіків, які чотирма сітками спромоглися наловити близько 30 кілограмів риби. Сума завданих збитків наразі встановлюється.
Інформація за обома фактами внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду) - карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, повідомив Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Весняно-літня заборона на лов риби та водних біоресурсів триває на водоймах Чернігівщини з 1 квітня. У рамках операції «Нерест» поліція притягує правопорушників до кримінальної відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39
Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.
Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48
Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.
Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.
У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36
Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.
На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52
У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.