Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 18:00:42

У місцях позбавлення волі відповідних висновків не зробив та продовжив промишляти крадіжками

16.02.2019   09:57

Вироком Чернігівського районного суду жителю м. Чернігова за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням до житла) призначено покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді 4 місяців арешту.

З таким вироком прокурор не погодився та подав апеляційну скаргу, вимагаючи призначення більш суворого покарання для зловмисника.
 
Так, у судовому засіданні підтверджено, що обвинувачений у липні 2017 року повторно, проникнувши шляхом знімання віконного скла до житлового будинку в одному з населених пунктів Чернігівського району, таємно викрав матеріальні цінності на суму майже 2 тис грн.
     
Крім того, прокурором доведено, що суд першої інстанції при ухваленні вироку не врахував вчинення злочину в період непогашеної судимості, а також особу обвинуваченого, який незважаючи на свій молодий вік, чотири рази притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення корисливих злочинів.

Відтак, апеляційний суд погодився з доводами прокурора та засудив обвинуваченого до 4 років позбавлення волі.
   
Вирок набрав законної сили.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.