Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 16:59:31

Редактори Чернігівщини: "Співпраця з ОТГ та місцевим бізнесом – цікава можливість для розвитку роздержавленої районки"

29.01.2019   14:15Агенцiя

Редактори роздержавлених газет Київської та Чернігівської областей про семінар з сучасних практик ефективного медіа менеджменту в Чернігові.

Олена Компанець, редактор газети «Промінь медіа». Мій висновок: не можна не розвиватися. Учорашній день нам не підходить – нам підходить нове. Медіа ринок розвивається, розвиваються громади, наш інформаційний простір стає зовсім іншим. І мені захотілося змінитися. Я буду змінюватися, буду ще більше контактувати зі своєю громадою. Буду йти вперед, буду переконувати, що альтернативі місцевій пресі немає, і ніяке інше медіа не напише те, що може написати районка.

Світлана Томаш, директор ТОВ «Новини городнянщини». Семінар дуже насичений, багато інформації. Можливість написання проектів зацікавила. Будемо працювати над проектом, який дозволить збільшити тираж видання.

Валентин Владіміров, директор, головний редактор газети «Вісник Кагарличчини». Мої очікування, справдились – я, навіть, почув більше. Дуже вдячний за можливість звернутися за консультацією у подальшому - це ще один дуже важливий момент. Буду пробувати працювати у проектах.

Олександр Назаренко, головний редактор газети «Наше Слово». Хоч я маю досвід роботи із грантами, інформація була дуже корисною. Дізнався досить багато того, що не враховував раніше під час підготовки проектів. Тепер зможу робити заявки більш ефективними, і вони будуть краще схвалюватися донорами – з’явився додатковий оптимізм. А якщо брати суто конкретику, то спільно з Іриною будемо працювати над темою, яку тут опрацьовували. Спробуємо подати проект на конкурс.

Гавриш Катерина, редактор газети «Нові горизонти». Я ніколи проектів не писала, і навіть приблизно собі не уявляла що це і про що це. Сьогодні отримала максимально багато корисної інформації: вже уявляю, що таке проект, що таке ідеї, як їх можна відбирати, як можна виграти конкурс. Навіть дещо навчилася як писати, на що треба звернути увагу, а на що ні – бо це не вплине на результат. Ми видаємо газету, а я хочу створити ще й вебсайт, проте поки що не знаю як це реалізувати. Але наша зустріч дала поштовх, і я точно буду рухатися уперед. Дуже дякую за семінар.

Ірина Гайова, директор ТОВ «Маяк медіа». Ми із Олександром вже дорогою сюди почали обговорювати спільний проект, а тут його доопрацювали і отримали схвалення від колег. Отже, ідея має право на життя. Крім того, я для себе вирішила подумати над проектами, які можна запропонувати нашим місцевим бізнесменам. Дякуючи вам у мене з’явилися саме такі ідеї.

Ольга Чернякова, відповідальний секретар Чернігівської обласної організації НСЖУ. Я людина, яка тільки мріє стати редактором. Я зрозуміла критерії відбору проектів донорами, звернула увагу, що має бути чітке формулювання мети проекту і етапів його виконання. Буду розповідати людям, що таке грантові проекти і як можна з цього скористатися.

Олена Кузьменко, директор, газета «Вісник Сосничини». Як для мене – людини, яка ніколи не писала проектів – одного заняття малувато. Але цей семінар дав важливий поштовх, і вже з понеділка буду більше уваги приділяти співпраці з ОТГ або із інвесторами. Раніше на це ми звертали мало уваги, а тепер прийшов час. Будемо вчитися

Семінар з сучасних практик ефективного медіа менеджменту «Успішне медіа та проектний підхід: як це робити» був організований 18 січня у місті Чернігів Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) в рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», який реалізовується за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. У ньому взяли участь 9 керівників місцевих газет Чернігівської та Київської областей, які вже завершили процес роздержавлення.

Семінар у Чернігові – сьомий з 10, які проведе УАМБ у різних містах України. Мета – допомогти редакторам та керівникам роздержавлених газет обмінятися досвідом, подивитися ширше на роль місцевого медіа та навчитися будувати роботу місцевого видання як проектну. Адже сучасне місцеве медіа – це ефективна платформа для обміну інформацією та пошуку нових можливостей для усіх місцевих груп: підприємців, активістів, влади, мешканців. І основні ролі такого успішного медіа - ширші, аніж просто «інформування про важливе». Крім того, успішне медіа – це те, яке реалізовує багато різних проектів, а ще будує свою діяльність саме як проектну.

На кожному семінарі учасники обговорюють власні ідеї проектів – і це є першим практичним результатом участі. Крім того, триває прийом заявок на конкурс проектів для місцевих медіа, за результатами якого 10 проектів-переможців отримають гроші на реалізацію своїх ідей.

Останні новини Чернігівщини

Сприяв незаконній порубці дерев у заповіднику: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу посадовця лісгоспу, який спричинив державі мільйонних збитків 16:42

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання мешканцем Чернігівського району своїх посадових обов’язків, що сприяло незаконній порубці лісу в заповіднику. Збитки, завдані державі, сягають понад 13 мільйонів гривень.

Підготовка до зими, нова система оповіщення та відновлення житла — серед тем загальноміської наради 16:08

8 липня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.

Де робити, аби добре заробити? 15:34

Відповідь на це запитання знають у службі зайнятості. На початок липня у базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось близько двох тисяч пропозицій від роботодавців області. І серед них є ті, хто навіть у воєнний стан готовий платити працівникам високу заробітну плату. В ТОП-10 високооплачуваних вакансій регіону увійшли:

Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09

В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.

Виробники переробної промисловості можуть отримати до 16 млн грн гранту на відновлення після обстрілів у межах політики програми «Зроблено в Україні» 14:43

Кабінет Міністрів України на засіданні 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». В межах програми запроваджено новий напрям – гранти на відновлення виробничих потужностей для переробних підприємств, які постраждали від збройної агресії росії. Тепер вони можуть отримати до 16 млн грн на закупівлю, доставку та монтаж обладнання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини