Поліцейські врятували на пожежі чотирьох дітлахів
У райцентрі Короп троє поліцейських групи швидкого реагування винесли з палаючого будинку чотирьох дітей.

В ніч на 15 січня під час руху за маршрутом патрулювання поліцейські помітили вогонь у помешканні. Поряд стояв якийсь чоловік, який безуспішно намагався загасити вогонь снігом.
Троє поліцейських без роздумів забігли до будинку, де проживає родина з чотирма дітьми. Всередині було повно диму, а зі стелі вже проривався вогонь.
Час йшов на хвилини. Поліцейські привели до тями розгубленого батька і швидко винесли дітей на вулицю. Згодом прибули й рятувальники та загасили пожежу.
Правоохоронці службовим автомобілем доставили дітей у відділення поліції, де зігріли погорільців та напоїли чаєм з печивом.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.
Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41
Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».