Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 23:34:44

Поліція вилучила з незаконного обігу обріз, набої та гранату

13.11.2018   07:10

Протягом двох днів поліція Чернігівщини вилучила з незаконного обігу невеличкий арсенал зброї.

До поліції звернувся працівник державної лісової охорони й повідомив, що під час рейду в одному з лісових масивів Чернігівського району виявили невідомого громадянина з обрізом мисливської рушниці.

На місце події негайно прибула група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Чернігівського районного відділення поліції. Правоохоронці вилучили у жителя приміського села обріз гладкоствольної мисливської рушниці та набої. Вилучене направлено на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

А в Ніжині під час санкціонованого обшуку в помешканні місцевого жителя поліція виявила та вилучила гранату Ф-1 із запалом та набої до автоматичної зброї.

Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини