Біля шестовицького мосту зловмисники намагалися вкрасти дренажну трубу
Зухвала спроба крадіжки дренажної труби була виявлена біля мосту через річку Десна поблизу Шестовиці (км 140+400 дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, лівий проїзд).
Група осіб намагалася витягти із земляного полотна 10-тиметрову трубу, що слугує для відведення потоків води від дороги.
Групу невідомих, що оруюдують біля труби дорожнього господарства, минулої п'ятниці 2 листопада виявили та зупинили працівники філії Чернігіської ДЕД. На місце події викликали поліцію.
Слідчо-оперативною групою було встановлено коло осіб, причентих до інциденту, відібрані пояснення та вилучені "оруддя злочину" - трактор та плуг.
Відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 185 Кримінального кодексу України "Крадіжка", з позначкою "замах на крадіжку". Слідчі дії тривають.
Служба автомобільних доріг звертається до кожного з жителів Чернігівської області: якщо ви стали свідком знищення чи пошкодження об'єктів дорожнього сервісу (будь то крадіжка металевого бар'єрного огородження, перильного і пішохідного огородження та їх складових елементів, дорожніх знаків тощо) - не будьте байдужими, повідомляйте на гарячу лінію Служби автомобільних доріг у Чернігівській області: (0462) 661 893.
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.