За тяжкі тілесні ушкодження житель Борзнянщини проведе 7 років за ґратами
Цьогоріч у вересні Апеляційний суд Чернігівської області погодився із апеляційною скаргою прокуратури, яка вимагала визнати рішення суду першої інстанції незаконним в частині призначеного покарання.

Зазначимо, що конфлікт, який потягнув за собою стрілянину трапився у м. Борзна.
На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, зловмисник раптово умисно здійснив декілька пострілів по потерпілому, в результаті чого останній отримав тілесні ушкодження в області голови, лівої щічно-ротової ділянки обличчя, кінцівок та тулуба, а також стріляного кульового поранення правої пахвинної ділянки живота, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.
Вироком Бахмацького районного суду чоловіка засуджено за умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 121 КК України) та призначено покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.
Апеляційний суд Чернігівщини погодився із доводами прокурора про те, що місцевий суд не в повній мірі врахував наявність обтяжуючої вину обставини – рецидиву злочинів, застосування зброї в громадському місці, ставлення обвинуваченого до вчиненого та намагання перекласти провину на потерпілого.
Відтак, за принципової позиції прокурора обвинуваченому обрано законне покарання – 7 років позбавлення волі.
Вирок набрав законної сили.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.