Працівниками ГУ ДФС у Чернігівській області виявлено 100 фактів порушень у сфері продажу підакцизних товарів
Протягом січня-вересня поточного року працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в області виявлено 100 фактів порушень у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним при проведенні 101 перевірки суб’єктів господарювання.
За матеріалами перевірок прийнято рішення про застосування штрафних фінансових санкцій на суму понад 1249 тис. гривень.
Найбільш розповсюджені порушення – роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни на такі напої. З початку року встановлено 65 таких порушень. Штрафна фінансова санкція у даному випадку становить від 10 тис. гривень.
Серед інших, виявлено 10 порушень роздрібної торгівлі алкогольними напоями без наявності ліцензії, 6 - торгівлі алкогольними напоями на розлив для споживання на місці СГ, що не мають статусу громадського харчування, 4 - торгівлі алкогольними напоями маркованими підробленими марками акцизного податку, 4 - зберігання алкогольних напоїв у місцях, не внесених до єдиного державного реєстру, 3 - реалізація пального без реєстрації платником акцизного податку тощо.
З початку року анульовано 23 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за продаж особам, які не досягли 18 років.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.