Піротехніки ДСНС знищили фугасну авіаційну бомбу, 3 мінометні міни та артснаряд
26 вересня о 15:00 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено 1 фугасну авіаційну бомбу ФАБ-100 часів Другої світової війни.
Вибухонебезпечний предмет був виявлений у лісосмузі неподалік с. Дніпровське Чернігівського району. Під час обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів піротехніки не виявили.
Цього ж дня о 14:30 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що у м. Чернігові по вул. Олександра Молодшого, біля будинку 8, під час проведення земляних робіт було виявлено два предмети, схожі за ознаками на вибухонебезпечні. На них натрапив водій спецтехніки, що проводив земляні роботи. Небезпечну зону до прибуття рятувальників взяли під охорону співробітники Національної поліції.
Сапери ДСНС України, які прибули на місце події, ідентифікували небезпечні знахідки, як мінометні міни калібром 82 та 50 мм часів Другої світової війни. Під час обстеження прилеглої території піротехніки додатково виявили ще 1 мінометну міну калібром 82 мм та артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни.
Після проведення всіх невідкладних робіт, вибухонебезпечні предмети вивезені спецавтомобілем у визначене місце за межами м. Чернігова та о 18:15 знищені шляхом підриву.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).