Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 09:13:15

Вогнеборці ліквідували пожежу двоповерхового гаражу, вогнем пошкоджені 4 легкових автомобіля

14.09.2018   08:04

13 вересня о 08:26 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу приватного двоповерхового гаражу у с. Іванівка Чернігівського району.

Пожежу помітила дружина господаря, яка й викликала вогнеборців.

До місця пригоди за викликом прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру у складі 8 чоловік особового складу та двої одиниць спеціальної техніки. На той момент вогнем було охоплено будівлю гаражу, в якому знаходилось 4 легкових автомобіля Ланос, KIA, Lifan та SKODA.

Оперативними діями вогнеборців, пожежу о 08:58 було локалізовано та о 09:20 остаточно ліквідовано. В ході гасіння не допущено розповсюдження полум'я на розташований поруч житловий будинок, а також врятовано автомобіль "Hyundai Accent". Вогнем знищено покрівлю та перекриття гаражу та 4 легкових автомобіля.

Ймовірною причиною виникнення загоряння послужило коротке замкнення електромережі будівлі.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини