Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 10:34:03

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини 78 разів залучалися до ліквідації наслідків надзвичайних подій

28.08.2018   07:44Агенцiя

У період з 20 по 26 серпня рятувальники підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області 78 разів залучалися до ліквідації пожеж і надзвичайних подій, надання допомоги населенню.

МНС

МНС

Упродовж тижня ліквідовано 68 пожеж, з яких 30 виникло у житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 36 в природних екологічних системах. В житловому секторі внаслідок дії небезпечних продуктів горіння загинула 1 людина.

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено 1 артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено біля с. Снов'янка Чернігівського району.

Відділення Аварійно-рятувальної частини залучалося до проведення робіт з підняття на поверхню тіла чоловіка, 1969 року народження, який потонув у річці Десна в обласному центрі.

Крім того, рятувальники області 8 разів залучалися для надання допомоги населенню, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, проведення інших невідкладних робіт.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини