Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 10:27:14

Чернігівським рибоохоронним патрулем затримано електровудочників, які завдали збитків на 14,7 тис.грн.

14.08.2018   08:03

В ході рибоохоронного рейду водоймами Ріпкинського району, державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Чернігівського прикордонного загону, затримано мешканців с.Вишневе та м.Чернігів, які здійснювали лов водних біоресурсів із застосуванням електроструму – «електровудкою Samus – 725MP».

Інформація, про те, що на р.Сож біля с.Клубівка, двоє громадян займаються незаконним виловом риби, надійшла до Чернігівського рибоохоронного патруля 11.08.2018 від Чернігівського прикордонного загону, на виконання плану спільних заходів по охороні водних біоресурсів.

В ході відпрацювання даного інциденту, у браконьєрів було вилучено:   електровудку «Samus – 725MP» та  34 кг. риби: в’язь – 12 шт., білизна – 1 шт., сом – 9 шт., судак – 1 шт., щука – 16 шт., карась сріблястий – 1 шт., лящ – 2 шт., краснопірка – 3 шт., плітка – 25 шт., плоскирка – 4 шт., синець – 1 шт., окунь – 5 шт., уклія – 1 шт. Протизаконними діями порушники завдали збитків рибному господарству України на 14671 грн.
 На місце вчинення правопорушення викликана слідчо-оперативна група Ріпкинського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження.

Складені протоколи про адміністративне правопорушення будуть направлені до Ріпкинського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.

На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48

У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23

Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.

01 квітня: цей день в Україні і світі

01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22

День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини