Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 14:01:55

Щодо спалаху ГКІ в с.Дащенки Варвинського району. Офіційно

06.08.2018   14:41

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє про спалах гострої кишкової інфекції в с.Дащенки Варвинського району.

03.08.2018 року до інфекційного стаціонару Варвинської ЦРЛ госпіталізовано 5 осіб (в т.ч. 1 дитина віком до 14 років), з діагнозом: Сальмонельозна інфекція ?, гастроентероколіт?, середнього ступеню тяжкості.

В ході епідрозслідування встановлено, що 01.08.2018 року на поминальному обіді в с.Дащенки перебувало 29 осіб. 01.08.2018 року 3 особи госпіталізовані до інфекційного стаціонару Пирятинської ЦРЛ Полтавської області, 03.08.2018 року 1 особа госпіталізована до інфекційного відділення Прилуцької ЦМЛ; ще 2 особи госпіталізовані 04.08 та 05.08.2018 року інфекційного стаціонару Варвинської ЦРЛ.

Всі контактні опитані про стан здоров"я та проінформовані про симптоми захворювання.

Фахівцями Державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» проводиться комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації вогнища, також проведені заключні дезінфекції.

Ситуація з цього питання знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Останні новини Чернігівщини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

Прилуки: відбулася 70 сесія міської ради

Прилуки: відбулася 70 сесія міської ради 13:19

10 липня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання 70 сесії Прилуцької міської ради 7 скликання.

У Чернігові розпочинають більш точний підрахунок туристів

У Чернігові розпочинають більш точний підрахунок туристів 12:56

У Чернігів приїжджає все більше туристів, особливо у вихідні. Досі кількість приїжджаючих, яка бралася за основу у всіх офіційних розрахунках, визначалася лише по сумі сплаченого готелями і хостелами місцевого податку - туристичного збору.

АНОНСИ ПОДІЙ