Чернігівські рятувальники взяли участь у профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході "Місто професій"
4 серпня до заходів міжнародного проекту "Місто професій" вже четвертий рік поспіль долучилися рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області.
У містечку, що розгорнуло свою роботу на території Чернігівського "Центрального парку культури та відпочинку", діти й учнівська молодь мали можливість спробувати себе в ролі працівника певної галузі, отримати майстер-клас від спеціалістів, заробити перші гроші та витратити їх на солодощі й подарунки. Проте, головна мета проекту полягає у тому, щоб його учасники змогли усвідомити важливість правильного вибору майбутнього фаху.
Під час профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу не аби яку зацікавленість викликали професії, представлені Службою порятунку "101" Чернігівщини. Традиційно, з дітьми працювали фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування, пожежно-рятувального та аварійно-рятувального відділень, психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи. Крім того, було розгорнуто намет мобільного пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
Діти мали можливість за допомогою пожежного ствола влучити струменем води у ціль, приміряти бронежилети, захисні костюми, попрацювати з спецобладнанням рятувальників, міношукачем, посидіти за кермом оперативно-рятувальної техніки. Тренінги з елементами щодо зниження стресових факторів у надзвичайних ситуаціях провели фахівці відділу психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи, а викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ознайомили учасників заходу та їх батьків із заходами безпеки життєдіяльності у побуті та під час дозвілля, а також індивідуальними засобами захисту органів дихання і зору від небезпечних факторів під час пожеж та аварій з викидом отруйних речовин.
Головна мета, а це навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам практично діяти індивідуально і колективно у різних екстрених ситуаціях, досягнута. Діти та їх батьки пізнавально провели своє дозвілля.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.