Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 18:40:11

На кордоні вилучили авто з цигарками

28.07.2018   09:48

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», в ході поглибленого прикордонно-митного огляду автомобіля «BMW X5» припинено спробу прихованого переміщення через кордон партії білоруських цигарок.

По обіді, до пункту пропуску «Нові Яриловичі» заїхав легковий автомобіль під керуванням громадянина Республіки Білорусь. Для перетинання державного кордону водій обрав смугу руху «зелений коридор».

 Виходячи з оцінки та аналізу ризиків та враховуючи спрацювання індикаторів профілів ризиків прикордонним нарядом було ініційовано поглиблений прикордонно-митний огляд транспортного засобу.

У результаті чого в конструктивних особливостях автомобіля, в передній панелі приладів, сидіннях, запасному колесі, виявлено 1153 пачки цигарок різних марок, а саме: PALL MALL SINCE – 68 пачок, PALL MALL BLUE – 45 пачок, QUEEN MENTHOL – 65 пачок, QUEEN SUPER SLIMS – 240 пачок, МІНСЬК SUPER SLIMS – 700 пачок, КОРОНА MENTHOL - 35 пачок.

Сума оцінки цигарок склала 12095 гривень. Крім того у власника вилучений транспортний засіб, як знаряддя вчинення правопорушення, який оцінено у 260000 гривень.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини