Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 липня, 08:52:30

Відбувся звіт Ніжинського міського голови за роботу 2017 року

14.07.2018   10:18Ніжин

12 липня у великій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбувся звіт міського голови за роботу 2017 року.
Під час звіту, міський голова, високо оцінив роботу депутатів Ніжинської міської ради сьомого скликання. Відзначив безпрецедентну активність депутатів, при виконанні своїх повноважень. Так п’ять постійно діючих депутатськіх комісій, провели 164 засідання. Це є найкращим підтвердженням заслуженого визнання Ніжина, одним із найвідкритіших і демократичних міст України. Це звання Ніжин отримав у 2017 році. Така активність роботи депутатів у постійних комісіях дала змогу приймати взвішені і обґрунтовані, а найголовніше, прозорі рішення.

Також, міський голова, зазначив, що бюджет міста у 2017 році, був соціально направленим. Видатки на утримання соціально-культурної сфери міста склали 548,4 млн. грн. Це 89,5 % від загального бюджету міста. Не зважаючи на значні матеріальні обмеження, міській раді вдалося на 97% профінансувати всі 70 міських цільових програм. На всі ці програми з охорони здоров’я, освіти, культури, благоустрою міста, програм спрямованих на соціальний захист населення, було витрачено 45,9 млн. грн..

Ефективним для міста був 2017 рік у питаннях співпраці з різними міжнародними фондами і грантодавцями. Дякуючи активній і професійній роботі фахівців виконавчого комітету та громадських організацій міста, місто реалізувало цілу низку суспільно важливих проектів. Грамотну і якісну роботу виконавчого комітету і депутатів Ніжинської міської ради, було не одноразово відзначено на різних рівнях, у тому числі і міжнародному.

Доленосним для Ніжина став 2017 рік у медичній галузі. На базі ЦМЛ ім. М. Галицького, впроваджено 48 нових методик лікування. Завершено реформування первинної медико-санітарної допомоги. Відповідно, чітко розподілені повноваження між підрозділами Ніжинської ЦМЛ ім. М. Галицького та створеним в Ніжині Центром первинної медико-санітарної допомоги. Також у 2017 році була створена медична рада госпітального округу і надані пропозиції щодо структури надання медичної допомоги, в межах госпітального округу, з урахуванням кадрових та матеріально-технічних ресурсів лікарні; На повну потужність працюють всі 7 амбулаторій сімейної медицини. Популярним став і розроблений у 2017 році мобільний додаток: - Електронна реєстрація для отримання медичних послуг. Якою сьогодні користується вже 13600 ніжинців.

Суттєвими, якісними змінами відзначився минулий рік і у сфері санітарного очищення міста. Майже всі майданчики для збору побутових відходів були приведені у відповідний, до діючого законодавства, стан. Одним з перших міст України, Ніжин запровадив в місті, роздільне збирання твердих побутових відходів. Значно покращилася ситуація з вуличним освітленням. Реконструйовано і модернізовано 68 вулиць. Де було використано понад 1400 нових, сучасних, енергозберігаючих ліхтарів.
Якість роботи виконавчого комітету і депутатів міської ради, відзначилася великою кількістю здобутків наших освітян і спортсменів. Які привезли до нашого міста багато нагород, грамот і відзнак. В черговий раз продемонструвавши, і в Україні, і за кордоном, що в Ніжині освіта і спорт традиційно знаходяться на високому рівні.

Приємною стала подія минулого року- перемога міста у конкурсі - Сім чудес України. Міський голова окремо відзначив потужну підтримку, яку надав місту, в цьому проекті, народний депутат України, Олександр Кодола.

Після звіту, Анатолій Валерійович відповів на запитання присутніх. Всі хто ставив запитання отримали вичерпну відповідь. Також, міський голова реагуючи на звернення присутніх, дав кілька доручень своїм заступникам.

Останні новини Чернігівщини

На які проекти витрачатимуть громади субвенцію на соціально-економічний розвиток?

На які проекти витрачатимуть громади субвенцію на соціально-економічний розвиток? 22:31

У 2018 році громади, які були створені минулого року отримають гроші на соціально-економічний розвиток. У Чернігівській області – це 17 об’єднаних територіальних громад, між якими будуть розподілені 9,89 млн грн.

Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову надзвичайною ситуацією 30 червня

Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову надзвичайною ситуацією 30 червня 18:02

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила підсумковий документ – Розрахунок збитків, нанесених внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася в Чернігові 30 червня 2018 року, та коштів, витрачених на ліквідацію її наслідків.

Акцент на якість інформації: службовцям Чернігівщини розповіли про кращі практики опрацювання публічних запитів

Акцент на якість інформації: службовцям Чернігівщини розповіли про кращі практики опрацювання публічних запитів 17:51

Виконання органами влади Закону України «Про доступ до публічної інформації» – тема навчального тренінгу, організованого для представників апарату і структурних підрозділів Чернігівської облдержадміністрації та РДА офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з громадською організацією «Центр демократії та верховенства права».

Учні з Остра змагалися на Всеукраїнському етапі гри

Учні з Остра змагалися на Всеукраїнському етапі гри "Сокіл" ("Джура") 17:48

Рій «Нащадки Остряниці» з міста Остер Чернігівської області гідно представив Чернігівщину на ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2018: Наддніпрянська Січ».

В обласній раді обговорено структуру, функції та місце розташування реабілітаційного Центру комплексної допомоги учасникам АТО

В обласній раді обговорено структуру, функції та місце розташування реабілітаційного Центру комплексної допомоги учасникам АТО 17:45

19 липня в залі президії обласної ради відбулася нарада робочої групи з вивчення питання створення Центру надання соціальної, медичної та психологічної допомоги учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції, членам їх родин і членам сімей загиблих воїнів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

що діти стали заручниками політичних інтриг що діти стали заручниками політичних інтриг У Борзні працівники дошкільних навчальних закладів, діти та їхні батьки опинилися в заручниках місцевих політичних гравців. Все – через майбутні вибори в Борзнянську ОТГ, що наближаються.

Всі публікаціі