Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 грудня, 16:46:11

Прокуратурою доведено незаконність передачі у приватну власність об’єкту цивільного захисту населення загальною площею 470 м2

14.07.2018   09:04Агенцiя

Антитерористична операція на сході держави, загроза військової агресії та потреба у вирішенні питань захисту населення зумовили прийняття Кабінетом Міністрів України розпорядження № 47-р від 26.01.2015, яким на всій території України введено режим підвищеної готовності.

Однак прокуратурою установлено непоодинокі порушення органами державної влади та місцевого самоврядування вимог законодавства щодо утримання об'єктів цивільного захисту.

Не зважаючи на передбачену ст. 5 Закону України «Про приватизацію державного майна» заборону передачі об'єктів цивільного захисту у власність приватним особам, однією із територіальних громад Козелецького району укладено договір купівлі-продажу нерухомого майна, у складі якого відчужено єдине протирадіаційне укриття у межах населеного пункту площею 470 м2 вартістю понад 150 тис. грн.

Прокуратурою області з метою повернення об'єкта цивільного захисту у комунальну власність оскаржено правочин до суду.

Однак суд апеляційної інстанції, скасувавши рішення місцевого суду, у задоволенні позову відмовив.

Послідовно відстоюючи правову позицію, рішення суду апеляційної інстанції прокурором оскаржено у касаційному порядку.

Верховний Суд, розглянувши справу, визнав касаційну скаргу прокуратури області обґрунтованою та задовольнив, залишивши в силі рішення Козелецького районного суду, яким позов задоволено у повному обсязі, визнано недійсним договір купівлі-продажу та повернуто у власність територіальної громади частину нежитлового приміщення.

       
Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Любецька громада з новою комунальною технікою

Любецька громада з новою комунальною технікою 15:12

Вибори у Любецькій ОТГ відбулися наприкінці минулого року, а на прямі міжбюджетні громада перейшла з січня 2018 року. Навколо селища Любеч об’єдналися 21 населений пункт, на території яких проживають 3700 жителів.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 14:34

Всього в області з початку року зареєстровано 525 випадків захворювання (підозри) на кір.

У районах Чернігівщини обговорюють перспективи подальшого розвитк

У районах Чернігівщини обговорюють перспективи подальшого розвитк 11:41

Ще у чотирьох районах області — Козелецькому, Коропському, Ніжинському та Сновському — вчора, 12 грудня, відбулися засідання Рад регіонального розвитку.

У Чернігові змінено граничну вартість проїзду в міських автобусах

У Чернігові змінено граничну вартість проїзду в міських автобусах 11:24

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 13 грудня встановлена нова гранична вартість разового квитка на проїзд у автобусі для перевезення пасажирів в межах міста Чернігова – 6,00 грн.

Боєприпаси утилізують тільки після згоди громади

Боєприпаси утилізують тільки після згоди громади 11:15

На технічній території 6-го арсеналу боєприпасів, що на Ічнянщині, підривні роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів, які не підлягають транспортуванню та зберіганню, не розпочинатимуть без згоди громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини