Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 липня, 08:51:17

Прокуратурою доведено незаконність передачі у приватну власність об’єкту цивільного захисту населення загальною площею 470 м2

14.07.2018   09:04Агенцiя

Антитерористична операція на сході держави, загроза військової агресії та потреба у вирішенні питань захисту населення зумовили прийняття Кабінетом Міністрів України розпорядження № 47-р від 26.01.2015, яким на всій території України введено режим підвищеної готовності.

Однак прокуратурою установлено непоодинокі порушення органами державної влади та місцевого самоврядування вимог законодавства щодо утримання об'єктів цивільного захисту.

Не зважаючи на передбачену ст. 5 Закону України «Про приватизацію державного майна» заборону передачі об'єктів цивільного захисту у власність приватним особам, однією із територіальних громад Козелецького району укладено договір купівлі-продажу нерухомого майна, у складі якого відчужено єдине протирадіаційне укриття у межах населеного пункту площею 470 м2 вартістю понад 150 тис. грн.

Прокуратурою області з метою повернення об'єкта цивільного захисту у комунальну власність оскаржено правочин до суду.

Однак суд апеляційної інстанції, скасувавши рішення місцевого суду, у задоволенні позову відмовив.

Послідовно відстоюючи правову позицію, рішення суду апеляційної інстанції прокурором оскаржено у касаційному порядку.

Верховний Суд, розглянувши справу, визнав касаційну скаргу прокуратури області обґрунтованою та задовольнив, залишивши в силі рішення Козелецького районного суду, яким позов задоволено у повному обсязі, визнано недійсним договір купівлі-продажу та повернуто у власність територіальної громади частину нежитлового приміщення.

       
Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На які проекти витрачатимуть громади субвенцію на соціально-економічний розвиток?

На які проекти витрачатимуть громади субвенцію на соціально-економічний розвиток? 22:31

У 2018 році громади, які були створені минулого року отримають гроші на соціально-економічний розвиток. У Чернігівській області – це 17 об’єднаних територіальних громад, між якими будуть розподілені 9,89 млн грн.

Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову надзвичайною ситуацією 30 червня

Завершений підрахунок збитків, завданих Чернігову надзвичайною ситуацією 30 червня 18:02

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила підсумковий документ – Розрахунок збитків, нанесених внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася в Чернігові 30 червня 2018 року, та коштів, витрачених на ліквідацію її наслідків.

Акцент на якість інформації: службовцям Чернігівщини розповіли про кращі практики опрацювання публічних запитів

Акцент на якість інформації: службовцям Чернігівщини розповіли про кращі практики опрацювання публічних запитів 17:51

Виконання органами влади Закону України «Про доступ до публічної інформації» – тема навчального тренінгу, організованого для представників апарату і структурних підрозділів Чернігівської облдержадміністрації та РДА офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з громадською організацією «Центр демократії та верховенства права».

Учні з Остра змагалися на Всеукраїнському етапі гри

Учні з Остра змагалися на Всеукраїнському етапі гри "Сокіл" ("Джура") 17:48

Рій «Нащадки Остряниці» з міста Остер Чернігівської області гідно представив Чернігівщину на ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2018: Наддніпрянська Січ».

В обласній раді обговорено структуру, функції та місце розташування реабілітаційного Центру комплексної допомоги учасникам АТО

В обласній раді обговорено структуру, функції та місце розташування реабілітаційного Центру комплексної допомоги учасникам АТО 17:45

19 липня в залі президії обласної ради відбулася нарада робочої групи з вивчення питання створення Центру надання соціальної, медичної та психологічної допомоги учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції, членам їх родин і членам сімей загиблих воїнів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

що діти стали заручниками політичних інтриг що діти стали заручниками політичних інтриг У Борзні працівники дошкільних навчальних закладів, діти та їхні батьки опинилися в заручниках місцевих політичних гравців. Все – через майбутні вибори в Борзнянську ОТГ, що наближаються.

Всі публікаціі