Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 18:48:53

У рамках Днів адміністративної юстиції Чернігівський окружний адміністративний суд гостинно зустрів студентів-правників

06.07.2018   08:00Агенцiя

Комунікація як процес обміну інформацією може відбуватися як опосередковано, так і напряму. Прямі зв’язки із суспільством установлюються за допомогою заходів (інструментів) ознайомчого, інформативного характеру, завдяки яким суспільство отримує відомості про діяльність судів та роботу суддів через прямі зв’язки між судами і широким загалом.

Одним із таких інструментів є проведення Днів відкритих дверей. Так, з метою формування позитивного іміджу судової системи у суспільстві, формування у підростаючого покоління поваги до права та набуття необхідного рівня правових знань 4 липня Чернігівським окружним адміністративним судом проведено День відкритих дверей. До суду завітали студенти-правники першого, другого та четвертого курсів Чернігівського національного технологічного університету.

Відкрив захід суддя-спікер Дмитро Лобан, який розповів про історію створення Чернігівського окружного адміністративного суду, його діяльність, атрибути судді під час здійснення правосуддя, основні принципи судочинства, які спрямовані на захист прав громадян та інтересів держави.

Екскурсанти мали змогу відвідати судове засідання, ознайомитись з інформаційними стендами у приміщенні суду, завітати до залів судових засідань, а також взяти участь у дискусіях та отримати вичерпні відповіді на всі питання.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.