Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 14:33:04

У рамках Днів адміністративної юстиції Чернігівський окружний адміністративний суд гостинно зустрів студентів-правників

06.07.2018   08:00Агенцiя

Комунікація як процес обміну інформацією може відбуватися як опосередковано, так і напряму. Прямі зв’язки із суспільством установлюються за допомогою заходів (інструментів) ознайомчого, інформативного характеру, завдяки яким суспільство отримує відомості про діяльність судів та роботу суддів через прямі зв’язки між судами і широким загалом.

Одним із таких інструментів є проведення Днів відкритих дверей. Так, з метою формування позитивного іміджу судової системи у суспільстві, формування у підростаючого покоління поваги до права та набуття необхідного рівня правових знань 4 липня Чернігівським окружним адміністративним судом проведено День відкритих дверей. До суду завітали студенти-правники першого, другого та четвертого курсів Чернігівського національного технологічного університету.

Відкрив захід суддя-спікер Дмитро Лобан, який розповів про історію створення Чернігівського окружного адміністративного суду, його діяльність, атрибути судді під час здійснення правосуддя, основні принципи судочинства, які спрямовані на захист прав громадян та інтересів держави.

Екскурсанти мали змогу відвідати судове засідання, ознайомитись з інформаційними стендами у приміщенні суду, завітати до залів судових засідань, а також взяти участь у дискусіях та отримати вичерпні відповіді на всі питання.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.