Прикордонники у білоруса виявили запчастини до стрілецької зброї
В пункті пропуску «Нові Яриловичі» на виїзд з України прибув автобус, який прямував до Гомеля. В ході проведення прикордонно-митного оформлення пасажири засвідчили відсутність заборонених предметів до переміщення через державний кордон.
Однак під час подальшої перевірки спрацював службовий собака, натренований на пошук зброї.
В результаті, прикордонники спільно з представниками фіскальної служби в одного з пасажирів - громадянина Республіки Білорусь виявили картонну коробку.
В ній знаходились запчастини ззовні схожі на деталі до стрілецької зброї у кількості 18 штук, а також багнет до гвинтівки Мосіна зразку1891 року.
Виявлені предмети вилучено та направлено для проведення експертизи, а на громадянина Білорусі складено відповідні процесуальні документи.
Державна прикордонна служба України
Останні новини Чернігівщини
Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15
Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…
Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14
З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.
22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12
День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.