Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 19:42:28

Чернігівська бригада територіальної оборони приймає резервістів на збори

15.06.2018   08:18

До наметового містечка у Гончарівському, де розпочались двотижневі навчання 119-ї окремої бригади територіальної оборони, прибула друга партія резервістів.

Як повідомляє Чернігівський обласний військовий комісаріат, ті, хто прибув на навчання учора, вже отримали форму, берці, спальники і все, що належить військовослужбовцям. Хто приїхав на полігон до обіду - смакували на польовій кухні суп, гречку з м'ясом, овочі. Хто на польовий обід не встиг, обідали в їдальні військової частини.

«Бригади територіальної оборони створюватимуться по всій Україні для захисту територіальної цілісності нашої країни та перевірки мобілізаційної готовності українців. Подібні збори пройдуть по всім областям, тож досвід, отриманий під час цих навчань, буде корисним для інших», - сказав заступник військового комісара Чернігівської області підполковник Вадим Лільчицький.

До складу бригади входить шість окремих стрілецьких батальйонів, рота вогневої підтримки, мінометна батарея, інженерно-саперна рота та інші підрозділи.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини