Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 20:20:33

Прокуратурою повернуто у розпорядження держави 2 га земель водного фонду вартістю 60 тис. грн.

15.06.2018   07:21

Рішенням суду, постановленим за результатами розгляду позову прокуратури області, зобов’язано фізичну особу повернути державі в особі Чернігівської обласної державної адміністрації земельну ділянку водного фонду площею більше 2 га вартістю 60 тис.грн. на території Чернігівського району.

Підставою для винесення такого судового рішення стало наступне.
Між Чернігівською райдержадміністрацією та фізичною особою укладено договір оренди земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб.

Однак, даний договір укладено з істотним порушенням норм чинного земельного законодавства, а саме, без розроблення технічної документації з нормативно-грошової оцінки зазначеної земельної ділянки, а відтак було невірно визначено і розмір орендної плати, внаслідок чого до бюджету не надходили значні суми коштів.    
   
Наразі рішення суду реально виконано - земельну ділянку водного фонду повернуто державі на підставі акту приймання-передачі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини