Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 06:30:30

Викрито злочинне угрупування, яке займалось ввезенням на митну територію України транспортних засобів за заниженою ціною

07.06.2018   07:30Агенцiя

У рамках проведення операції «Рубіж-2018» на території Чернігівської та Житомирської областей співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно зі співробітниками податкової міліції ДФС України, під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області, викрито злочинне угрупування, яке займалось ввезенням на митну територію України транспортних засобів за заниженою ціною.

Ділки організували міжнародний центр мінімізації митних платежів, діяльність якого направлена на ухилення від сплати податків та митних платежів при ввезенні на територію України транспортних засобів, чим ймовірно завдали державі збитків на суму близько 250 млн гривень.

Використовуючи реквізити підприємств імпортерів та підконтрольних підприємств-нерезидентів, учасники злочинної схеми протягом 2016-2018 років оформлювали придбання транспортних засобів за ціною у 2-2,5 рази нижчою від реальної ринкової.

В подальшому, використовуючи підроблені документи, ділки розмитнювали транспортний засіб, мінімізуючи при цьому податки та митні платежі та отримували від замовників транспортних засобів за свої послуги необліковану готівку.

У ході здійснення слідчо-оперативних заходів проведено 12 обшуків за місцями проживання, в офісних приміщеннях та транспортних засобах, що використовувались у незаконній діяльності. За результатами проведених обшуків вилучено понад 16 млн. грн. у гривневому еквіваленті, а саме 421 тис. доларів США, 176 тис. євро та 32 тис. грн., транспортні засоби, 384 транзитних номерних знаків, печатки, чекові книжки, банківські картки, електронні носії інформації, документи та чорнові записи.

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 18 млн гривень.
                                 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини