Вогнеборці ліквідували лісову пожежу біля селища Гончарівське
11 травня о 15:07 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що на території ДП "Чернігівський військовий лісгосп" біля смт Гончарівське Чернігівського району, виникла пожежа сухої трави та настилу в лісі окремими осередками на загальній площі 7 га.
На гасіння пожежі залучалося 7 пожежних автоцистерн, 1 трактор та 70 чоловік, з них від Управління ДСНС в області - 2 автоцистерни та 10 чоловік особового складу, від збройних сил України - 3 автоцистерни та 20 чоловік особового складу, від Чернігівського військового лісгоспу - 2 автоцистерни, 1 трактор та 40 працівників.
Спільними діями, вогнеборці о 18:57 локалізували та о 20:00 остаточно ліквідували пожежу.
Причина пожежі та завдані збитки встановлюються.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression