Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 21:24:27

Піротехніки ДСНС знищили 8 артилерійських снарядів

03.05.2018   15:53

3 травня о 12:10 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області в спеціально відведеному місці було знищено 8 артилерійських снарядів.

Чотири вибухонебезпечні предмети були виявлені 2 травня о 19:25 на відкритій території біля с. Ревунів Круг Чернігівського району.

Небезпечне місце охоронялося співробітниками Національної поліції.

Сапери, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечні знахідки, як артилерійські снаряди калібром 152 мм, 125 мм та два снаряда калібром 85 мм часів минулих війн.

При додатковому обстеженні прилеглої території було виявлено ще боєприпаси, а саме: три артснаряди калібром 125 мм та один снаряд калібром  85 мм.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини