Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 23:31:38

Судом відмовлено у задоволенні безпідставного позову фізичної особи про стягнення 345 тис. грн. з бюджету

02.04.2018   07:57

Органи прокуратури області проводять постійну роботу щодо захисту державних інтересів та недопущення їх порушення шляхом участі у розгляді судових справ за позовами інших осіб про стягнення коштів з держави.

Моніторингом судових рішень установлено, що у провадженні Чернігівського районного суду перебуває справа за позовом фізичної особи про стягнення за рахунок коштів Державного бюджету України шкоди, завданої діями державного органу.
   
З метою представництва інтересів держави та упередження стягнення значної суми коштів прокуратурою області здійснено вступ у розгляд даної справи та забезпечено участь у суді.
   
Зібраними прокурором доказами доведено безпідставність заявлених вимог, правомірність дій органу державної влади.
   
У ході розгляду справи увагу суду також звернуто на відсутність рішення про визнання неправомірними дій відповідачів, вчинених по відношенню до позивача, що виключає можливу цивільно-правову відповідальність та підстави стягнення коштів з бюджету.
   
Завдяки вжитим заходам, принциповій та послідовній позиції прокурора в суді рішенням від 22.03.2018 у задоволенні заявлених вимог відмовлено, чим упереджено незаконне стягнення 345 тис. грн. з Державного бюджету.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.