Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 12:07:27

Судом відмовлено у задоволенні безпідставного позову фізичної особи про стягнення 345 тис. грн. з бюджету

02.04.2018   07:57

Органи прокуратури області проводять постійну роботу щодо захисту державних інтересів та недопущення їх порушення шляхом участі у розгляді судових справ за позовами інших осіб про стягнення коштів з держави.

Моніторингом судових рішень установлено, що у провадженні Чернігівського районного суду перебуває справа за позовом фізичної особи про стягнення за рахунок коштів Державного бюджету України шкоди, завданої діями державного органу.
   
З метою представництва інтересів держави та упередження стягнення значної суми коштів прокуратурою області здійснено вступ у розгляд даної справи та забезпечено участь у суді.
   
Зібраними прокурором доказами доведено безпідставність заявлених вимог, правомірність дій органу державної влади.
   
У ході розгляду справи увагу суду також звернуто на відсутність рішення про визнання неправомірними дій відповідачів, вчинених по відношенню до позивача, що виключає можливу цивільно-правову відповідальність та підстави стягнення коштів з бюджету.
   
Завдяки вжитим заходам, принциповій та послідовній позиції прокурора в суді рішенням від 22.03.2018 у задоволенні заявлених вимог відмовлено, чим упереджено незаконне стягнення 345 тис. грн. з Державного бюджету.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини