У Добрянській загальноосвітній школі відкрили котельню на твердому паливі
Нова блочно-модульна котельня на альтернативному паливі відтепер зігріватиме школярів Добрянської загальноосвітньої школи в Ріпкинському районі.
– Дуже приємно бути присутнім на такому заході, адже ми спільними зусиллями зробили добру справу. Питання енергоефективності комплексне, стосується всіх сфер діяльності району. Вважаю, що витрати на котельню виправдані: температура в класах відтепер постійно триматиметься на рівні комфортних для навчання умов, а перехід із газу на тверде паливо зекономить кошти – більше 100 тисяч гривень за сезон, – зазначив голова Ріпкинської райдержадміністрації Борис Мелашенко під час зустрічі з педагогами, учнями та гостями навчального закладу.
Крім того, він вручив директору школи Наталії Дубині електропилу для пиляння дров.
Нова котельня з двома сучасними твердопаливними котлами використовує альтернативне паливо – дрова, тріску, тирсу, вугілля, що значно вигідніше за газ. Загальна потужність котельні 700 кВт.
Реалізація проекту коштувала понад півтора мільйона гривень. З них 1,1 мільйона гривень – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, 63,4 тисячі гривень виділили з районного бюджету, 322 тисячі гривень – залишок освітньої субвенції на початок року.
Наразі в закладі навчаються 263 дитини, в тому числі із сусіднього села Вербівка, працюють 35 педагогів, медична сестра та 13 осіб обслуговуючого персоналу.
До речі, газова котельня залишається в робочому стані, і в разі потреби є можливість її підключення до газового опалення.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ріпкинської райдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.