Поліція вилучила у чоловіка арсенал боєприпасів та зброї
Бронебійні снаряди різних калібрів, наступальні та оборонні гранати, міни, тротил, понад дві тисячі набоїв інші боєприпаси вилучили поліцейські Чернігівщини в ході санкціонованого обшуку у жителя Ріпкинського району.
Коли ріпкинські поліцейські отримали інформацію щодо ймовірного арсеналу зброї у господарстві одного з місцевих мешканців, то негайно взялися за перевірку даної інформації.
За відповідною ухвалою суду поліція провела санкціонований обшук. Виявилося, що запасливий чоловік і справді зберігав у своєму господарстві значну кількість різноманітних вибухонебезпечних предметів та вогнепальної зброї.
Поліцейські виявили та вилучили понад десяток артилерійських снарядів різних калібрів, майже стільки ж ручних гранат, мінометну міну, обріз гвинтівки Мосіна, тротилові шашки, близько двох з половиною тисяч набоїв та інше.
Поліція встановлює, звідки громадянин здобув цей арсенал і найголовніше — як збирався його застосовувати
Поліцейські направили вилучений арсенал боєприпасів та зброї на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 263 Кримінального кодексу України («незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами») - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.