Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:22:14

У регіональній прокуратурі відбувся семінар з питань практичного застосування змін до процесуальних кодексів

05.03.2018   07:53Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбувся навчально-практичний семінар щодо проблемних питань практичного застосування Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» від 03.10.2017 № 2147.

У роботі семінару взяли участь науковці Національної академії прокуратури України, Національної академії внутрішніх справ працівники апарату прокуратури області, керівники та прокурори місцевих прокуратур, керівники оперативних та слідчих підрозділів органів поліції, служби безпеки та фіскальної служби.

У своїх виступах доповідачі поінформували учасників про проблеми практичного застосування змін до кримінального процесуального законодавства України, зокрема, щодо призначення та проведення експертиз, застосування заходів забезпечення кримінального провадження.

На семінарі обговорено також новели Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та особливості здійснення представницьких повноважень органів прокуратури в умовах законодавчих змін, передусім у сферах державної та комунальної власності, земельних правовідносин, використання бюджетних коштів.

Захід пройшов у формі живого діалогу, у його ході учасники  обмінювалися думками та ділилися досвідом.
                                                            

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.