Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 16:15:33

Сільські поштові відділення на Чернігівщині планують закрити до кінця року. ВІДЕО

17.02.2018   11:32Агенцiя

Сільські поштові відділення на Чернігівщині планують закрити до кінця року. Цей процес почнеться влітку. Наша область стала першою, де протестують проект пересувних поштових відділень.

Селян будуть обслуговувати спеціально обладнані автомобілі з екіпажем, а це — водій, начальник пересувного відділення та листоноша. Все заради того, щоб зекономити бюджетні гроші.
Три рази на тиждень у відділення зв’язку села Бирине привозять пошту.
Листоноші приймають газети і товари.

Частина вивантаженого залишається на прилавках, більшість — доставляється до адресатів.

Листоноша Тетяна Помаз обслуговує пів села, в Бириному проживає близько шести сотень осіб, розносить пенсії та пресу. Протяжність її робочої ділянки -17 км.

Влітку Биринський поштовий вузол, як і решта інших сільських, може закритись — їх замінять пересувні поштові відділення.

Надія Здоровець працює у Биринському відділенні зв’язку 40 років. Тут вона начальник і, за сумісництвом, листоноша. Працює — три дні на тиждень по 6 годин. Мобільна група не зможе приділяти стільки часу Бирину, непокоїться Надія Здоровець.

Оксана Острик прийшла до поштового відділення отримати посилку. Каже, про впровадження пересувної пошти чула.

Під час льодоставу дістатися до Бирного проблема. Навесні, під час повені, також сполучення нема. В обласній філії поштового оператора селян заспокоюють.
Скорочення неминуче, каже Олена Дорошенко, керівник Чернігівської регіональної філії Укрпошти. У поштарів, які залишаться працювати, зарплати виростуть.

За словами Олени Дорошенко, до кінця року сільське населення області буде обслуговуватись пересувними відділеннями поштового зв’язку.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини