Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 09:58:37

Міськвиконком виділив кошти на демонтаж постаменту ілліча

17.02.2018   09:40

На засіданні виконавчого комітету міської ради був присутній чернігівець Вадим Йовенко, з яким місто готується укласти угоду про демонтаж «ленінського» постаменту.

Під час розгляду питання виділення коштів для знесення цього постаменту Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно для всіх присутніх і ЗМІ розповів про пропозиції, які надходили щодо демонтажу. Він зауважив, що від готових виконати ці роботи до міської ради надійшло тільки три пропозиції, і місто обрало найдешевшу:

- Стосовно демонтажу постаменту було надано три пропозиції.

Перша пропозиція базувалася на зрізанні бетону алмазними тросами. Без детальних розрахунків на транспортування зрізаного бетону вартість цих робіт була дорожчою за 500 тис грн. Це була орієнтовна пропозиція від тих підприємств, які мають відповідне обладнання і досвід.

Друга пропозиція була від учасників АТО. Її озвучив Максим Конашевич. Її вартість складала 500 тис грн. Попередньо на той період, оскільки вона була суттєво дешевшою, ніж від спеціалізованих фірм то в принципі я був радий її появі. 

Третя пропозиція, яка надійшла - вартістю 258 тис грн. Її запропонував Вадим Йовенко. Він тут зараз присутній, при потребі він дасть коментарі.  У цю суму враховано демонтаж та вивезення бетону.

Обговорюючи найдешевшу пропозицію і звертаючись до Вадима Йовенка, міський голова акцентував увагу і на технічному завданні. П’єдестал потрібно розібрати не до нульового рівня (рівень з землею), а нижче, щоб потім була можливість зробити тротуарне покриття:

- Потрібно демонтувати все те, що знаходиться над землею, і з пониженням від нульового рівня на скільки потрібно для шарів щебню, піску, щоб ми мали змогу покласти плитку. Ми не ставимо технічне завдання все викопати. Але якщо демонтовано буде на рівні з землею, то при подальшому облаштуванні території потрібно буде витрачати додаткові кошти, аби заглибитися на відповідний рівень, і це буде не зовсім чесно.

Щодо об’ємів робіт та їх вартості Вадим Йовенко повідомив, що 14 лютого були проведені точні заміри та розрахунки об’ємів робіт і їх вартість буде становити ще менше, а саме 198 тис грн. А також він деталізував те, як будуть виконуватися роботи. Спочатку постамент будуть розрізати, а потім розбивати бетоноломами. 

Міський голова зауважив, що сьогодні не маєм більш вигідної пропозиції. Ця є найдешевша, а складність робіт велика. Постамент збудований з бетону марки «800».

- Якщо хлопці виконають роботи, ми і місто будемо надзвичайно їм вдячні, - сказав Владислав Атрошенко.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Куди звертатись для призначення субсидії, які документи подаються, на який термін надається та як перевірити її призначення онлайн? Пояснюємо 09:58

Куди звертатись для призначення субсидії? Особа, яка зареєстрована (проживає) у житловому приміщенні, має звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання).

На Чернігівщині проходять військові навчання “Об'єднані зусилля – 2021” 09:21

Війська та управління оперативного командування «Північ», які дислокуються у Чернігові, розпочали участь у стратегічному командно-штабному навчанні “Об'єднані зусилля – 2021”, яке проходить по всій території України під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України.

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу 09:06

З початку року на території Чернігівської області власну справу зареєстрували 4771 платник, зокрема 590 юридичних осіб та 4181 фізична особа-підприємець.

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району 08:34

Ювенальним прокурором Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 18-річного мешканця Ніжинського району за ч. 3 ст. 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).

У Чернігові судові охоронці вчилися рятувати людей 08:32

Серцевий напад, ураження струмом, аварія на дорозі, травма чи опік – ці та безліч інших ситуацій можуть стати смертельно-небезпечними для людини.