Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 11:38:37

Поліція попереджає чернігівців про новий вид шахрайства

17.02.2018   09:00Агенцiя

Зловмисники полюють на довірливих користувачів телефонного зв’язку, надсилаючи їм «липові» квитанції із видуманою заборгованістю за послуги.

Майже в кожній квартирі людей старшого віку обов’язково є стаціонарний телефон. Саме на них і полюють шахраї, які надсилають власникам стаціонарних телефонів «повістки про виклик до суду». В документі зазначається, що господаря викликають на вказаний час і день до суду як правопорушника, до повістки навіть додається «роз’яснення щодо повістки про виклик до суду».

У так званому «роз’ясненні» згадувалося, що між господарем і компанією зв’язку укладено договір, але внаслідок неналежного виконання умов договору власник телефонного номеру заборгував певну суму. Якщо ж, мовляв, рахунок не буде оплачено (реквізити і рахунки на оплату додаються), шахраї погрожували, що «…ваша кредитна історія буде зіпсована, на вас чекає довга судова тяганина. Крім того, у випадку винесення судом рішення по примусове стягнення заборгованості, стягненням буде займатися державна виконавча служба або приватні виконавці».

Повіривши таким листам, чернігівці перераховували аферистам по 300-500 гривень.

Поліція попереджає, що ці листи – черговий вид шахрайства, тому в разі їх отримання обов’язково спочатку зв’яжіться з компанією зв’язку, не довіряйте фейкам.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини