Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 14:05:37

Вогнеборці Чернігова ліквідували загоряння 3 дачних будинків у садовому товаристві "Міраж"

10.02.2018   08:52

8 лютого о 17:31 до оперативно-координаційного центру УДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння двох дачних будинків у садовому товаристві "Міраж", що неподалік села Киїнка Чернігівського району.

За викликом на місце пригоди оперативно прибуло три відділення пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру у складі 12 чоловік особового складу та 3 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборці о 17:55 та о 18:06 загоряння локалізували, а о 18:40 та 18:45 остаточно їх ліквідували. Однак, під час гасіння до рятувальників надійшло повідомлення про загоряння ще одного дачного будинку у цьому ж садовому товаристві.

Вогнеборці пожежу о 18:45 локалізували, а 19:08 ліквідували.

Причиною виникнення пожеж послужив підпал. По даному факту правоохоронним органами проводиться розслідування. Вогнем майже повністю знищено 2 будинки, ще один пошкоджено.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.

Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03

Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:

У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної

У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59

14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.

Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.