Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 21:11:17

Чернігівський рибоохоронний патруль затримав грубих порушників з електроловом

03.01.2018   09:02

В ході рибоохоронного рейду Чернігівським рибоохоронним патрулем 29.12.2017 року о 18 50 викрито трьох грубих порушників, які здійснювали лов риби електровудкою. На момент затримання у громадян було виявлено 9,6 кг риби у такій кількості: сом – 3 шт., плоскирка – 22 шт., йорж носар – 2 шт. Збитки по даному факту склали 2353 грн.

Інцидент стався на озері Дейнече, поблизу с. Вознесенське, Чернігівського району. В ході встановлення осіб правопорушників виявилось, що це були місцеві жителі, однин з яких є працівником поліції.

На місце вчинення правопорушення викликана слідчо-оперативна група Нацполіції. На громадян складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Чернігівського районного суду для притягнення правопорушників до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Чернігівський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись встановлених правил рибальства. Адже наслідки «риболовлі» із застосуванням електроструму великі. Електрострум вбиває не тільки рибу, але й кормову базу – планктон, водні безхребетні, відмирають водорості, що, в свою чергу, впливає на кількість та різноманіття водних біоресурсів у наших водоймах.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини