Італійська вантажівка та литовський легковик знайшлися за базою Інтерполу
Чернігівський загін, пункт пропуску «Нові Яриловичі», посеред білого дня на виїзд з України прямує вантажівка «Рено», грузинської реєстрації. Здавалося б, нічого надзвичайного, вона така ж як і сотні інших, які щодня перетинають український кордон.

Однак процес прикордонного контролю викриває цікавий факт. Під час здійснення перевірки охоронці кордону фіксують спрацювання бази даних Інтерполу. Згідно з даними інформаційної системи автомобіль викрадений на території Італії.
Прикордонники діють згідно з інструкцією – інформують чергового Укрбюро Інтерполу в Києві. Як з’ясовують правоохоронці автомобіль прибув в Україну через пункт пропуску «Чорноморський-м/п», а вже за добу у базі з’явилася інформація щодо викрадення. Автомобіль разом із водієм, громадянином Грузії, передають співробітникам Ріпкинського ВП ГУНП України у Чернігівській області.
Інша ситуація – пункт пропуску «Славутич». Надвечір на виїзд з України прямує автомобіль «Мерседес», литовської реєстрації. Водій – громадянин України. Стосовно авто спрацьовує база даних Інтерполу. Автомобіль значиться викраденим на території Литви. Порядок дій правоохоронців – незмінний. За кілька годин автомобіль передають співробітникам Чернігівського ВП ГУНП України в Чернігівській області.
Упродовж минулої доби окрім викрадених автомобілів дані Інтерполу допомогли прикордонникам виявити ще й громадянина Румунії, який розшукувався за шахрайство на території Молдови. Чоловіка затримали у пункті пропуску «Жуляни» після прибуття рейсу «Лутон (Великобританія) – Київ (Україна)». Дану особу передали співробітникам лінійного відділення поліції аеропорту.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.